در حال بارگزاری ...

شرایط و مقررات برگشت کالا

 

1. کالای با ایراد فنی تا 7 روز و با ایراد ظاهری تا 24 ساعت قابلیت مرجوعی دارد.

2. در صورتی­که تحویل کالا حضوری و در محل بوبازار باشد امکان مرجوع کردن آن وجود ندارد.

3. برای مرجوع کردن کالا ابتدا باید درخواست مرجوعی ثبت گردد، برای این کار از طریق تماس با بخش خدمات پس از فروش سایت (تلفن 02147958 داخلی دو) اقدام کنید.

4. شرایط پذیرش کالای مرجوعی:

الف)  کالا باید با همان شرایط اولیه مرجوع شود. جعبه و متعلقات کالا هیچ گونه آسیب جزئی و کلی ندیده باشد. روی جعبه یا کالا هیچ گونه نوشته یا تغییر رنگ یا لکه نباشد. چیزی اضافه چسبیده نشده باشد.

ب) لیبل بوبازار نباید مخدوش شده باشد.

ج) کالاهایی که پلمپ هستند و یا در ظرف بسته هستند یا بسته بندی وکیوم دارند، نباید باز شده باشند.

د) لباس، کیف و کفش در حالت نو باشد و هیچ گونه آثار استفاده از قبیل از بوی عطر و بدن روی کالا نباشد و همچنین تگ کالا نباید جدا شده باشد و یا قسمتی از لباس مثل دکمه یا زیپ آسیب دیده باشد.

ه) کالا باید در بسته بندی اصلی باشد و تمامی اقلام در محل خود به طور صحیح قرار گرفته باشند. بهتر است کالا با جعبه خودش داخل بسته بندی دیگری قرار گیرد.

و) اگر کالایی به عنوان هدیه در کنار کالای اصلی ارسال شده باشد بایستی در هنگام مرجوع کردن با کالای اصلی بازگشت داده شود.

ز) کالایی که با کارت هدیه خریداری شده امکان مرجوعی ندارد.

5. کد تخفیف مصرف شده بر روی کالای مرجوعی قابلیت برگشت ندارد و تنها اصل پول پرداختی عودت می­شود.

6. در صورتی که کالای تحویل شده مغایر با وب­سایت باشد و علت مرجوعی مغایرت باشد بایستی در 24 ساعت اول پس از دریافت کالا آن را مرجوع نمایید.

7. برای ارسال کالای مرجوعی در تهران، با مرکز تماس هماهنگ کنید.

8. در شهرستان­ها کالای مرجوعی را با پست پیشتاز ارسال نمایید. رسید پست را به ایمیل info@bubazar.com و یا شماره واتس آپ 00-47958-0920 بفرستید. دقت کنید که شماره سفارش را روی رسید پستی ثبت کرده باشید.

9. کالا را به آدرس تهران، خیابان آیت اله کاشانی ابتدای جنت آباد جنوبی ساختمان آتام واحد 16 کد پستی 1473913078 ارسال نمایید.

10. چنانچه کالای مرجوعی دارای ایراد فنی و آسیب دیدگی ظاهری باشد هزینه ارسال به عهده بوبازار است در غیر اینصورت به­ عهده مشتری است..

11. وجه کالای مرجوعی دو روز کاری پس از تکمیل فرایند برگشت کالا به حساب مشتری واریز می­شود.

12. وجه کالای برگشتی به حساب مشتریو به همان کارتی که با آن خرید انجام داده است، واریز می‏‌گردد. امکان واریز وجه به حساب دیگری غیر از حساب مبدا وجود ندارد.

 

دسته بندی ها
کالای دیجیتال
خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
سلامت و زیبایی