در حال بارگزاری ...

شرایط و مقررات ارسال سفارشات

 

فروشگاه اینترنتی بوبازار سفارشات مشتریان را در شهر تهران به سه طریق به دست آنها می رساند:

 

الف) ارسال زمان بندی شده: شما مشتریان گرامی می توانید با انتخاب زمانی که علاقمند هستید، کالاهای خریداری شده از سایت را در آدرس خود تحویل بگیرید. هزینه این ارسال برای خریدهای بالای 300 هزار تومان رایگان و مبالغ کمتر 19900 تومان است.

 ب) ارسال فوری: چنانچه فروشنده کالای شما بوبازار باشد و شما در ساعات اداری سفارش خود را ثبت نمایید می توانید گزینه ارسال فوری را انتخاب نمایید. با این کار ما حداکثر ظرف سه ساعت سفارش شما را به دستتان می رسانیم. هزینه این ارسال برای تمام سفارش ها 24900 تومان است.

توضیح یک: فروشنده برخی کالاها بوبازار نمی باشد و به دلیل زمان مورد نیاز برای ارسال این دسته از اقلام به انبار بوبازار، امکان ارسال فوری آن ها میسر نمی باشد. شما می توانید نام فروشنده را در صفحه محصول مشاهده نمایید.

توضیح دو: ساعات اداری عبارتست از 8 صبح الی 5 بعدازظهر شنبه تا چهارشنبه ها و همچنین 8 صبح الی 1 ظهر پنج شنبه ها به استثنای روزهای تعطیل ایام هفته.

 ج) تحویل حضوری: چنانچه مشتریان تمایل داشته باشند سفارش خود از محل فروشگاه تحویل بگیرند می توانند گزینه تحویل حضوری را انتخاب کنند. در اینصورت برای زمان تحویل حتما با بخش سفارشات سایت (تلفن 02147958 داخلی یک) هماهنگی نمایید. آدرس تحویل حضوری خیابان آیت اله کاشانی ابتدای جنت آباد جنوبی ساختمان آتام واحد 16 می باشد.

 

سفارشات مشتریان شهرستانی با پست پیشتاز و در اولین روز کاری بعد از خرید ارسال می شود. هزینه ارسال برای سفارشات بیش از 300 هزار تومان رایگان و برای مبالغ کمتر 19900 تومان می باشد. 

دسته بندی ها
کالای دیجیتال
خانه و آشپزخانه
مد و پوشاک
سلامت و زیبایی